Servis

porsche park dilna
Automobily značky Porsche vyžaduji, snad více než jakákoli jiná auta, speciální přístup při servisu. Tak třeba majitelé modelu 928 by mohli vyprávět o všelijakých důmyslných a sofistikovaných, ovšem poměrně zapeklitých a složitých řešeních. My v Porsche Parku víme, co který model či specifikace vyžadují a podle toho k nim přistupujeme, pro nás není během servisu „auto jako auto,“ naopak, každý vůz považujeme za jedinečný. Ať už je to vzduchem chlazený youngtimer se specifickým tuningem, anebo naopak zánovní exemplář základní modelové řady ve zcela sériovém stavu. Víme, co se sluší a patří… Každý automobil u nás dostane tu nejvyšší možnou péči, ať už jde o kompletní přestavbu motoru spojenou s laděním nebo „jen“ zalepení poškozené pneumatiky.

Spoléháme se na dlouholeté zkušenosti, na kvalitní díly od prověřených výrobců respektive značkové díly Porsche, na ty nejlepší technické kapaliny určené speciálně pro značku Porsche (vlastně tedy pouze Mobil a Pentosin) a na profesionální dodavatele typu AMS Albrecht Motorsport. A v neposlední řadě, nebo možná spíše v první, na proškolené a zkušené pracovníky a zaměstnance.

Až na výjimky můžete přijet k nám do servisu s jakýmkoli modelem Porsche (jistě, tak třeba u unikátního Porsche 918 je od první chvíle při podpisu kupní smlouvy jasné a dané, jak a kde bude servis probíhat a tím správným místem je mateřská centrála). V servisu, jako kdekoli jinde, jsou důležité ceny. U každé zakázky zpracováváme předem jasnou a srozumitelnou kalkulaci, nemůže se stát, že zákazník nebude vědět, kolik za servis zaplatí – i v průběhu opravy vždy klienta o cenovém vývoji informujeme a bez odsouhlasení nerealizujeme.