Půjčovna

Jaké auto je nejlepší? Přece to z půjčovny… Pokud si nutně nechcete splnit životní sen a nějaký konkrétní vůz vlastnit a opečovávat ve své garáži, tak auto, které si půjčíte je přesně to, co potřebujete. Neplatíte povinné ručení, neplatí pojištění a hlavně neplatíte jeho pořizovací cenu. My v Porsche Park chápeme to, že někdo má rád Porsche, ale nemůže nebo nechce vůz této značky vlastnit a provozovat – což ovšem není důvod, proč by s ní neměl jezdit.

Rádi půjčíme každému, kdo splní odpovídající podmínky vůz z naší flotily – kompaktní sportovní kabriolet s uprostřed uloženým motorem, klasiku cizelovanou přes padesát let nebo třeba SUV s pohonem všech kol, záleží jen na osobních preferencích každého zájemce.

Postup je jednoduchý – stačí si vybrat auto, kontaktovat nás, domluvit si termín, podepsat smlouvu o pronájmu a složit vratnou kauci a je to, Porsche je vaše – bez omezení nájezdu kilometrů, na den, víkend, týden nebo i déle, pokud vás automobily této značky natolik osloví, výběr je jen a jen na každém osobně.

Aktuálně jsou všechna auta plně vytížená a zarezervovaná – na sezónu 2017 už žádné objednávky bohužel nepřijímáme a zápůjčky nerealizujeme