Poslání a vize

Naše práce je pro nás v Porsche Park koníčkem, posláním. Koníčkem v tom smyslu, že to, co děláme, nás baví a že naše kroky byly vedeny jasnou a zřetelnou motivací – živit se tím, co je naším koníčkem, čemu se věnujeme z radosti a osobního přesvědčení. A vize je jasná, chceme přinášet stejnou radost naším zákazníkům. Samozřejmě že jsou naše aktivity spojené se službami a obchodem, což ale nemusí čistotu myšlenky nijak narušovat – i my v Porsche Park máme rádi, když jíme housky od pekaře, který žije pro svou práci, je radostí zaplatit domluvenou cenu za, řekněme například grafické práci ve studiu, jež nejen že zřetelně pracuje jak pro finanční odměnu, tak ale také umocňuje svou kvalitní práci láskou ke svému řemeslu.

V Porsche Park máme jasno – chceme dělat to, co nás baví a to je práce spojená s automobily značky Porsche, a přinášet zákazníkům a zájemcům co nejkvalitnější a nejlepší služby. Víme, že nikdo není absolutně dokonalý, my na své cestě „k dokonalosti“ pracujeme sami na sobě, školíme sebe i náš personál, průběžně se snažíme zdokonalovat, neustále prohlubujeme své znalosti a pokud snad máme někde prostor pro zlepšení, nebojíme se to přiznat.

Součástí naší vize je i přístup k reklamacím a nespokojeným zákazníkům. Naštěstí jich není mnoho, popravdě k naší radosti jich je velmi, velmi málo, ale při stížnosti či reklamaci vždy zaujímáme jasný postoj. Stavíme se k záležitosti čelem a nabízíme řešení, které nejenom že nenaruší dosavadní vztah mezi námi a zákazníkem, ale naopak utvrdí našeho klienta v tom, že jsme profesionálové, kteří umějí možné potíže a problémy řešit s korektně a s grácií.