Historie

Historie Porsche Parku se v podstatě začala psát už na začátku devadesátých let minulého století, kdy se Jiří Kotyk rozhodl, že svůj život spojí se světem plochých motorů. Tehdy nešlo ještě o Porsche, ale o Subaru a servis AWD, který se během let z nadšeného „garážového“ provozu vypracoval do pozice renomovaného servisního místa a autorizovaného servisu Subaru.

Logickým krokem pak bylo odprodání podílu v AWD a založení servisu značky Porsche – realizace dalšího dětského snu nabyla reálných rozměrů (a mezi námi, stále šlo vlastně o svět motorů s protiběžnými písty, samozřejmě, až na výjimky…). To už jsme v roce 2012, kdy byl založen FLAT6 nedaleko Říčan u Prahy.

Tři roky na to, veden impulzem zkvalitnit služby a zbavit se určité „garážovosti,“ se Jiří Kotyk rozhodl k dalšímu kroku. Posunul se od Říčan přímo do Prahy – konkrétně areál bývalého branického pivovaru nabídl odpovídající prostory, a vybudoval dílnu, která odpovídá svou kvalitou, vybavením nabídkou a službami renomé značky Porsche.