Profil

Porsche je víc než jen značka aut, je to fenomén, láska na celý život, životní styl… Pro nás v Porsche Park určitě a naším životním smyslem je přiblížit Porsche všem zájemcům, kteří třeba nad pořízením ještě váhají. A těm, kteří již kouzlu Porsche propadli, zjednodušit život nabídkou kvalitních služeb spojených se servisem, řidičskými akcemi a tak podobně..

Automobil může být pro spoustu lidí jen dopravném prostředkem, nutným prostředníkem na cestě z bodu A do bodu B, anebo také ne. Bez přehánění, díky Porsche se i ta nejstereotypnější cesta stává zajímavým zážitkem, prostřednictvím Porsche se z cesty může stát cíl.

Nás v Porsche Park auta baví a baví nás Porsche, a tak dokážeme se zanícením a zápalem dlouhé hodiny diskutovat s každým, kdo je naladěný na stejnou vlnu, o plochých motorech, o chlazení vzduchem či vodou, o atmosférickém sání či přeplňování, o ideálních technických kapalinách. A se stejným zanícením a odhodláním přistupujeme k práci – nabízíme to, co sami očekáváme, tedy kvalitu, férovost, nejlepší řešení, které nemusí být nutně nejrychlejší či nejlevnější, ale vždy to nejkvalitnější.

Pozitivní vztah k autům, stejně tak jako důraz na férovost, loajalitu a korektnost odráží svým složením tým, který stojí za Porsche Park, navzdory společnému průsečíku v oblasti aut nejde o typické „autíčkáře“ v negativně zprofanovaném slova smyslu, ale o odborníky a nadšence, kteří svůj charakter prokázali dlouholetým budováním renomé ve svých dalších oborech a působištích a kteří vnímají svou práci, podnikání, obchodní záměr, do značné míry jako poslání.