Prověření a kontrola vozu v ČR a EU

96204Porsche3

Hledáte auto anebo už jste na vysněný vůz dokonce narazili v nabídce inzerce na internetu, ale nejste si jisti a chcete (logicky) vůz prověřit? Jste na správném místě…

Rádi s vámi vyrazíme ať už k českému prodejci, soukromému či obchodníkovi s ojetými vozy, anebo za hranice naší vlasti, typicky do Německa.

Ohledně podrobností nás prosím kontaktujte, nicméně ve zkratce lze říct, že náš odborník s vámi dojede k autu, prohlédne ho, projede a v rámci dostupných možností na místě prověří.

Hned vám koupi (ne)doporučí, popř. vysvětlí a popíše rizika a prognózy o toho kterého konkrétního kusu a zde je nutno počítat s tím, že např. do motoru nikdo nevidí, že neochota prodejce k prohlídce může signalizovat možné potíže, stejně jako podezřele nízká cena. I na toto vás samozřejmě upozorníme a znovu před odjezdem na prohlídku připomeneme, že nejdůležitější je zachovat chladnou hlavu a „nekupovat bez rozmyslu, srdcem.“ Vy auto chcete, my na místě řekneme, jestli tohle je pro vás to pravé anebo je třeba dát rychle ruce pryč!

V návaznosti na rozhodnutí jsme pak připraveni spolupracovat při nákupu dále, ať už s ohledem na financování, převod, přihlášení, transport aut k nám do servisu velkou prohlídku a s dalšími navazujícími službami.

Ceník služeb
Výjezd k vozu v rámci ČR (klient hradí náklady na dopravu, popř. ubytování, atd. plus) 5.000 Kč

Výjezd k vozu v rámci EU, resp. Německo, Rakousko, Polsko, atd. (klient hradí náklady na dopravu, popř. ubytování, atd. plus) 10.000 Kč)

Ceny jsou v Kč, bez DPH

. . .

Prověření Cebia
Doporučíme vhodný druh lustrace vozu, ceny služby se odvíjí od zvoleného programu společnosti Cebia