Prodej

aktualne na prodej 996
Otázka je jednoduchá tak, že jednodušší už ani být nemůže. Chcete koupit Porsche? V případě záporné odpovědi, ovšem pozitivním vztahu ke značce, vás odkážeme na naši půjčovnu, nemusíte mít vlastní Porsche k tomu, abyste ho mohli řídit.

A pokud zní odpověď na výše položenou otázku „ano,“ pak jste na správném místě a řešení má několik možností. Můžete si vybrat auto z nabídky, kterou v Porsche Parku aktuálně máme a jedno koupit. Jde o námi prověřené a doporučené vozy.

Anebo – v případě že žádný z námi nabízených automobilů vám nevyhovuje, je tady tady další možnost – vyhledáme pro vás automobil odpovídající vašim požadavkům, buď v Čechách anebo v zahraničí a zařídíme kompletní servis spojený s nákupem.

Společně se dojedeme podívat na vůz na místo prodeje, tam auto odborně prověříme a pokud se rozhodnete pro koupi, celou transakci pro vás realizujeme k maximální spokojenosti. To platí samozřejmě i v případě, že si automobil najdete sami v nabídce na internetu, v klubové inzerci, odborném časopise… Pro podrobnosti nás prosím kontaktujte, rádi vám vše podrobně vysvětlíme.

Rychlý kontakt
+420 735 000 901